reklam alanı1
reklam alanı2

daha önce görülmemiş bir oyun cihazı

 Tarih : | Okunma : 713
Birçok oyun kontrol cihazı gördük ama böylesine daha önce ne siz şahit oldunuz, ne de biz...

Ataricilerde büyüyen bir nesil vardı ve bu nesil ne bilgisyarda oyun oynamaya ne de konsollarda gamepad'leri kullanmaya ısınabildi.

Özellikle dövüş oyunlarının başı çektiği arcade oyun sektörünün zaman içerisinde yeniden doğuşu, pek tabi yeniden hayat bulan dövüş oyunları ve bu oyunları destekleyen arcade benzeri kontrol panelleri sayesinde oldu.

18 Şubat tarihinde piyasaya sürülecek olan yeni arcade kontrol paneliyse benzerlerinden bir hayli farklı olacağa benziyor. Fransa'da lüks eşya üreten bir firma olan "Hoon" ve Avrupa'nın en büyük oyun şirketlerinden birisi olan "Neo Legend"in ortak çalışması olarak üretilecek olan ürün, etrafı benekli çam ağacı ve devekuşu derisiyle çevrelenmiş bir şekilde kullanıcıların beğenisine sunulacak. Estetik konusunda fazlasıyla uğraşan firmalar, donanımsal olarak da boş durmamış ve bütün aksamı Japonya'nın en büyük donanım şirketlerinden bir tanesi olan "Sanwa Denshi"ye yaptırmış.

Cihaz hakkında çok fazla bilgi verilmese de, Xbox 360, PS3 ve PC platformlarının hepsiyle uyumlu çalışacağını bilmek bize şimdilik yetiyor.


Diğer Haberler


reklam alanı
Yeni Eklenenler

dune and desert 1.0

dune and desert 1.0 Özet Çöl tepelerinin genelind...

Masaüstü / Ekran Koruyucu

adobe reader

adobe reader yazılımını günümüzde bilmeyenimiz san...

Araçlar / Çeşitli

mp3directcut

tanıtım:
mp3directcut, bir ses düze...

Ses - Video / Ses - Görüntü

12Ghosts Tweak 9.00.70.6064

12Ghosts Tweak yazılımı ile masaüstü simgelerinizi...

Araçlar / Bakım - Onarım

smartbackup

smartbackup, hızlı ve kolay kullanılan windows içi...

Araçlar / Yedekleme

TweakNow RegCleaner Standard

TweakNow RegCleaner Professional yazılımının bazı ...

Oyun / Spor

RalliSport Challenge

RalliSport Challenge, birbirinden hızlı yarışlar y...

Oyun / Simulasyon

Rammstein

Oldukça hoş bir yazı tipi, dolgun görünüşü ile kul...

Masaüstü / Yazı Tipleri

Homeguardion

Homeguardion programını ister bir güvenlik program...

Araçlar / Duvar Kağıdı

 
Sitemizde yer alan içeriğin kullanımından ötürü oluşabilecek herhangi bir zarardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitemizden indirdiğiniz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir. web hosting Bilgisayar Bilgisayar

  Site Map   Forum  Arsiv GoogleBot  Google  xml  dizi  Webmaster   Aşk  xml  Rss  Resimler  Oyun  Hadisler  Dizi  Geyik  Ataturk  Kaybolan Yıllar  Sohbet  Yemek Zamanı  Komik  Google  Smf  vBulletin  Cep Tel.  Duyurular   Secme  Konya  konular  Son Mesajlar  Son Konular  aşk arşivi  seo arşivi  Site Arşiv  Site Haritası  Video  Sitemaps txt  metacafe  domain sorgula  Kültür  Msn Anlık İleti  Wap1  Wap2  Wap Forum  XML  Arama Sitesi  Fıkra Hikaye  Sohbet  Forum  Toplist  Belgeseller  Ruya Tabirleri  Twitter  seviyorum  AnaSayfa  Müzik Kutusu  Site Map  Arsiv  Dizi  Tarih  Müzik  xml  Profils  Rss  Url List  Şarkı Sözleri  Yemek Tarifi  Kuran Dinle  Birtanen  Sağlıklı Yaşam Merkezi  Program İndir  Pagerank Sorgula  Muhammedi Bir Site  Günlük Gazeteler  Video İzle  site haritası  Cevapsız Konular